Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Tags

Grupa czerwonych, Nauczyciel mianowany

Jestem absolwentka WSM w Legnicy, na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Ukończyłam studia podyplomowe z Zakresu Gimnastyki korekcyjno-kompenascyjnej oraz Wczesne nauczanie języka angielskiego Jako nauczyciel pracuje od września 2008 r..
Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję. Kieruję się wyrozumiałością oraz indywidualnym podejściem do dzieci co daje możliwość aby dostrzec zdolności i atuty każdego z nich. Lubię żartować i szybko łapię dobry kontakt z dziećmi. Z doświadczenia nauczycielskiego wiem, że zawód ten wymaga oprócz wiedzy merytorycznej, metodycznej przede wszystkim empatii i umiejętności odczuwania i spostrzegania świata oczami dzieci, dlatego tak ważne jest, aby jak najlepiej wykorzystać każdy czas spędzony z przedszkolakami. To wielka satysfakcja i radość móc widzieć, jak co dzień mały człowiek z wielką ciekawością poznaje świat, który my przed nim odkrywam.  

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą wspaniałego synka. Wolny czas lubię spędzać w gronie rodziny i na spacerach . Moje hobby to kino.

 

Godziny pracy

poniedziałek: 10:30 - 15:00
wtorek: 06:00 - 10:30
środa: 10:30 - 15:00
czwartek: 06:00 - 10:30
piątek: 10:30 - 15:00

Kontakt e-mail

Informacje można uzyskać u Nauczyciela